Tüm Güvenlik ihtiyaçlarınıza Tek Elden Çözüm
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

Konvansiyonel Yangın Algılama 

Paneller, aksesuarlar ve soketler ile satışa çıkarılan konvansiyonel yangın algılama sistemleri güvenlik taleplerini maksimum oranda yerine getirmektedir. Ödüllü ve onaylı olan bu sistemler herhangi bir hata payına geçit vermeden, sorunsuz çalışmaktadır. Eft ve havale ile yapılan ödemelerde yüzde yirmiye varan indirimler yapılıyor. Kampanyalı fiyatların yanı sıra dokuz aylık taksitli ödeme imkanları konvansiyonel yangın algılama sistemlerinin daha hesaplı bir şekilde temin edilmesini sağlamaktadır. . . .

 Zonlu ve Büyük Kasa Yangın Algılama Sistemleri

 LCD ekranlı olan konvansiyonel yangın algılama sistemleri ilk seçenekler arasında yer alıyor. Modüler yapısı 8 bölgeden başlayıp 32 bölgeye kadar geniş bir yelpazede kullanılabilir. Bölge sayısına göre menü ayarlarına girilerek uygun seçimler yapılmaktadır. Bölge sayısını arttırmak isteyenler zon kartı kullanabilir. Bu pratik kartlar 4 bölge daha eklenmesini olanaklı hale getirmektedir. 2 adet röle çıkışı bulunmaktadır. Bu çıkışlardan biri yangın biri hata içindir. Siren çıkışları yine aynı şekilde 2 adet olarak belirlenmiştir. Sirenler hem izlenebilir hem de denetim altında tutulabilir. Aç kapa evrelerinde gecikme ayarı her bölge için yapılabilmektedir. Tavsiye edilen ürünler kapsamında yer alan bu özel sistemler, son derece donanımlı ve teknoloji desteklidir. 

 Orta Kasa Yangın Algılama Sistemleri ve Öne Çıkan Özellikleri  

 Daha minimal kullanımlar için ideal olan orta kasa algılama sistemleri büyük kasalara oranla daha hesaplıdır. Birçok özelliği büyük kasalı olan versiyonlarla benzerlik göstermektedir. Toplamda 2 adet olan çıkışlarından biri arıza harici olarak kullanılmaktadır. Kullanıcılarına uzaktan reset atma imkanı da sunan bu donanımlı sistemler uygun senaryoların pratik bir şekilde başlatılmasını da sağlıyor. En düşük zon versiyonları 1 ve 2 olarak belirlenmişken, üst düzey zon uygulamaları 8'e kadar çıkmaktadır. Zonlara gecikme tanımlama olanağı da sunan cihazlar telefonla da sipariş edilebilir. 

 Bir Diğer Seçenek: Mini Kasa Kovansiyonel Yangın Algılama Cihazları  

 Orta ve büyük kasalara bütçesi imkan vermeyen alıcılar mini kasa cihazlarını tercih edebilir. 3 adet harici input bulunmaktadır. Adresli sistemler için kullanıma açık olan ara birim kartları mevcuttur. Ücretsiz kargo ile gönderilen bu ürünlerin tahmini teslimat süresi 3 iş günüdür.

Devamını Oku

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu