Tüm Güvenlik ihtiyaçlarınıza Tek Elden Çözüm
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

Adresli Yangın Algılama Sistemleri

Birçok aksesuar ve panel alternatifine sahip olan adresli yangın algılama sistemleri ilgili kategorilerde satışa sunulmaktadır. Konvansiyonel olan versiyonlarından teknik özellikler bakımından ayrılan modellerdir. Mikro izleme modülleri adresli yangın algılama kategorisinde ilk seçeneklerdir. Ancak her bütçeye ve gereksinime uygun modeller de mevcuttur. Her birinde LED ekran bulunduğu için hem pratik hem de güvenli kullanımlar için idealdir. . . .

 Yangın İhbar Panelleri ve Loop Seçenekleri  

 Akıllı sisteme sahip olan yangın ihbar panelleri kendi içerisinde ikiye ayrılmaktadır. Tek ve çift loop seçenekleriyle her talebe göre şekillenen versiyonlarına kataloglardan erişim sağlanabilir. Morley I-AS protokolünü destekleyen özel bir mekanizması da bulunuyor. Tek loop'lu olan çeşitleri biraz daha hesaplı iken, çift loop'lu olan türleri çok katmanlı bir güvenlik ağı arz etmektedir. 

 Adres Kapasiteli Loop Cihazları ve Teknik Özellikleri  

 Kullanıcılarına birçok açıdan avantaj sunan adres kapasiteli loop cihazları adresli yangın algılama sistemleri içerisinde sıklıkla talep edilmektedir. Kurulumu da kullanımı da son derece pratik ölçeklerde gerçekleştiriliyor. Bu yangın panellerinin kasaları çeşitli ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak genişletilebilir. Her loop'a toplamda 125 adet adres bağlanabilmektedir. Bu sayede çok daha geniş alanların güvenlik kontrolleri periyodik olarak sağlanmaktadır. Tak ve çalıştır teknolojisi vasıtasıyla müşterilere oldukça ergonomik bir kullanım ağı sunuyor. İşler hale getirilmiş olan menüsüne girilerek üst düzey programlama seçenekleri profesyonel destek alınmadan değerlendirilebilir. Toplamda 32 panelli network desteği de bu cihazlara olan rağbetin giderek artmasını sağlamıştır. Toplamda 2 yıllık garanti süresi mevcuttur. Hem harici hem de dahili printer cihazları bu ürünlere kolaylıkla bağlanabilir. Diğer zayıf akım sistemlerine de entegre edilerek çok kapsamlı bir çalışma sahasına taşınabilir. Üzerinde bulunan alarmlar, uzaktan izlenebildiği için talep edilen güvenlik unsurları fazlasıyla karşılamaktadır. 

 Adresli Yangın Algılama Sistemlerinde Dedektör Seçenekleri  

 Dedektör ve reflektör ısıtıcıları aynı kategorinin bir diğer alt başlığında alıcılara servis ediliyor. Anahtarlı bir yapıya sahip olan dedektör test istasyonu ise uzaktan kontrol edilebilme özelliğine sahiptir. Loop beslemeli olan bu cihazlar da tam randımanlı olarak çalışmaktadır. Diğer seçenekler arasında esnek montaj kitleri ve adreslenebilir optik ısı cihazları yer almaktadır.

Devamını Oku

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu