Tüm Güvenlik ihtiyaçlarınıza Tek Elden Çözüm

Dahua Termal Kamera

Termal Kamera Fiyatı

vucut ısısı ölçen termal kamera sistemleri

Termal Kamera 

Yeni nesil gelişmiş yapay zeka teknolojisine sahip termal kameralar fiziksel temas olmadan vucut ısısı ölçebilen ön ateş taraması yapabilmektedir. Termal  kameralar gelişmiş sensör ve algoritmaları ile vucut ısısı tarama çözümlerinde kullanılabilir. Tren istasyonları , alışveriş merkezleri gibi  insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde topluluklar içerisindeki vucut ısısı ölçme işlerimini -+0,5 dereceye kadar doğruluk oranı sunar. Termal kameralar mevcut kamera sistemine engtegre edilebileceği gibi ayrı bir sistem olarak ta kurulabilmektedir. İnsan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde ve hareketli alanlarda yüksek vucut ısıs sıcaklığını hızlı bir şekilde tespit edil analiz yapabilirler. Böylelikte covid 19 gibi salgın hastalıkların belirtilerini önceden tepit edip bulaşması engellenmektedir. Genel olaran termal kameralar toplu alanlarda toplu olarak insanların vucut sıcaklıklarını insanları rahatsız etmeden temazssız bir şekilde , termal kameranın marka ve modeline göre değişebilen aynı anda 30 yada 40 kişinin vucut sıcaklığının ölçülüp  görüntülenlesi ve kişiselleştirilmiş senaryolar ile belirlenen yerlere bu bilginin ulaştırmasını amaçlamaktadır. Termal çözümleme sistemleri hızlı ve tamassız bir şekilde uyarı vermektedir. Salgın önleme taleplerinde kullanılan termal çözümler aynı zamanda yönetilebilir bir yapıya sahiptir. Sisteme entegre edilen yapay zeka yazılımları ve kayıt cihazları ile temassız ölçüm sonrası işlemleri kolaylıkla yönetilebilmesini sağlar.

Termal Kamera Çeşitleri

Termal kamera çeşitleri markaların kendi içinde barındıdırkları sensör ve lens teknolojilerine göre farklılık göstermektedir. Her birinin yapısı genel anlamla aynıdır. Kameralara entegre edilebilen yapay zeka ile donatılmış NVR kayıt cihazları ve yönetim yazılımları ile ölçüm sonrası senaryolara hızlı bir şekilde analiz edilmesini ve yeni senaryolar oluşturulabilimesi için verilerin toplanmasını sağlar.

Termal Kamrea Fiyatlar

Termal Kamera fiyatları sensör yapısı ve lens çapına göre değşiklik gösterir.  Dahua termal kameralar covid 19 salgın önleme kiti altında NVR Tripod Monitör Kamera ve adaptör olarak set halinde satışı yapılmaktadır. Dahu termal kamera fiyatları sektörde en üst seviyede görülen fiyattır. Bunun nedeni insan vucutu ısısı ölçme hassasiyeti tıbbi termal cihazların doğruluğu kadar olabilirmektedir. Dahu termal kamera lar ölçüm sonrası içinde yapay zeka ile geliştirimişi yönetim yazılımı ile geniş senaryolar için uygundur. Hikvision termal kamer fiyatları ile dahua termal kamera fiyatlarına göre biraz daha uygun olmaktadır. Hikvision termal kamera fiyatları set halinde satılmadığından ve sende farklılığından dolayı daha ucuz olmaktadır. Sitemizde bu iki ürün ve talep ettiğiniz diğer ürünler için uygun fiyat ve avantajlı ödeme seçeneklerini bulabilirsiniz.

 

 

Devamını Oku 

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu