Tüm Güvenlik ihtiyaçlarınıza Tek Elden Çözüm

Kablosuz Kamera Fiyatları

MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI
İNDİRİMDEKİLER
KATEGORİ ÜRÜNLERİ

Kablosuz Kamera Sistemleri
     Talep edilen güvenliği maksimum seviyelere çıkaran kablosuz kamera sistemleri evlerde, ofislerde, fabrika ve büyük ölçekli iş yerlerinde kullanılmaya elverişlidir. Mikrofon girişleri ve gece görüşü özellikleri sayesinde son derece donanımlı aygıtlar olarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Havale ve EFT ile gerçekleştirilen ödemelerde %20'ye varan indirimler söz konusudur. Özel kutusuyla her şehre gönderilen bu sistemlerin kurulumu da en az kullanımı kadar pratiktir. Her ihtiyaç baz alınarak üretilmiş birçok çeşidi için kablosuz kamera sistemleri kategorisine tıklamak yeterli olmaktadır. 

...

 Kablosuz Kamera Teknik Özellikleri

     Baz istasyon alanlarına kolaylık entegre edilen bu kablosuz kamera sistemleri her yönüyle pratik kullanımlar vaat ediyor. Karanlıkta yapılan kayıtlar 720p görüntü kalitesinde olduğu için rahatlıkla izlenebilir. Hareket uyarısı mevcuttur. Söz konusu ikazlar e-posta yoluyla kullanıcıların mail adreslerine gönderilmektedir. Doğrudan telefona gelen bildirimler de menü seçeneklerine girilerek ayarlanabilir. Bu kameraların en önemli özelliklerinden bir diğeri de bulut depolama alanına sahip olmasıdır. Bu depolama alanları da kargo hizmetinde olduğu gibi ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. 

 Kablosuz Kameralarının Paket İçeriği  

      Paketlerin içerisinde ek olarak kurulum için kullanılabilecek montaj vidaları yer almaktadır. Görselli anlatım tekniğine sahip kullanım kılavuzuna bakılarak montaj işlemleri profesyonel yardım almadan yapılabilir. Mıknatıslı kamera tutucuları da ücrete dahildir. Batarya ile ambalaj içeriği tamamlanmakta ve sipariş esnasında belirtilen adreslere aynı hafta içerisinde gönderilmektedir. 

 Pro Akıllı ve Kablosuz Kamera Sistemleri  

     İzinsiz girişleri algılayan ve bununla birlikte sınır ihlallerini de anında tespit eden çok yönlü sistemlerdir. Özellikle geniş güvenlik önlemleri gerektiren iş yerleri için idealdir. Aynı anda 5 kamera görüntüsünü yansıtmasıyla birçok farklı bölgenin güvenlik noktaları gözlemlenebilir. 8x dijital yakınlaştırma ile nesne tanıma ve kimlik belirleme opsiyonları mevcuttur. Kablosuz sinyal aralığı yeni eklenmiş özelliği sayesinde 90 metre ve üzerindeki mesafelerde hizmet verir. Menü ayarlarına girilerek ses tespiti ayarlanabilir. Bataryası şarj edilebilir olan bu sistemler enerji tasarrufu sağladığı için de tercih sebebidir. Sesler hem hoparlör hem de mikrofonlar üzerinden aktarılmaktadır. Toplamda 4 yıllık garantisi bulunan bu pro akıllı kamera sistemleri 2.4GHz frekanslarına sahiptir.

--->

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu