Tüm Güvenlik ihtiyaçlarınıza Tek Elden Çözüm
BLOG
10.09.2019 14:02 | Akıllı Saat

Akıllı saatler, normal bir saat gibi kola takılabilen; fakat zengin özelliklere sahip olan saatlerdir. Çoğunlukla dijital bir ekranı olan ve de içinde küçük çapta bir bilgisayar bulunduran elektronik cihazdır.

 Akıllı saatler, bir giyilebilir teknoloji ürünleridir. Giyilebilir teknoloji, sanal gerçeklik gözlükleri ve de akıllı bileklikler gibi birçok farklı kategoride ürünü kapsar. Giyilebilir teknoloji ürünlerinin en yaygını ise, akıllı saatlerdir.

10.09.2019 12:40 | Güvenlik Kamera Sistemleri

Kablosuz kameralar, herhangi bir bağlantı noktası bulunmadan bağımsız çalışabilen kameralardır. Dijital kablosuz kamera sistemlerinin en büyük avantajı, alıcı ve verici arasında görüş hattı bağlantısı gerektirmemeleridir. Sinyal kalitesini iyileştirmek için beton duvarlardan veya pencerelerden yansıyan sinyaller kullanılabilir. Kablosuz kamera sistemlerinin ölçeklenebilir hata düzeltme algoritmaları ve modülasyon ayarları, zorlu koşullarda bile maksimum resim kalitesi ve sağlamlık sağlar.

10.09.2019 12:12 | Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik sistemleri günümüzde lüks değil, bir zorunluluktur. Güvenlik için bir ev video sistemine ihtiyacınız olup olmadığını merak ediyorsanız, cevabı kesinlikle evettir. Güvenlik kamerası ile davetsiz misafirlerden çocuklarınızın nerede olduğuna kadar birçok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Güvenlik kamerası sistemlerinin kurulumunun birçok amacı vardır. İlk olarak insanlar evlerini ve diğer mülklerini suçlulardan korumak için kamera taktırırlar. Araştırmacılara göre, dünyada her on üç saniyede bir hırsızlık yapılıyor. İkinci olarak güvenlik kamerası tercihi ev içerisinde oluşabilecek sorunlara karşı tercih ediliyor. İnsanlar yangın, sel ve diğer felaketlere karşı korunmak için güvenlik kamerası taktırırlar. Evinizin içinde neler olup bittiğini takip ederseniz, anında bir uyarı alabilir ve durum daha da kötüleşmeden bir hasarı onarabilirsiniz. www.f5market.com/ sitesi üzerinden güvenlik kameralarını inceleyebilir ve ihtiyacınız olan kamerayı sipariş ederek kapınıza kadar getirilmesini sağlayabilirsiniz.

05.09.2019 11:31 | Akıllı Ev Sistemleri

Evlerde bulunan alarm sisteminden kombiye, kahve makinesinden garaj kapısına kadar kontrol ve idare edebileceğiniz geniş bir alana sahiptir. Açık unutulan lambayı akıllı ev sistemleri sayesinde herhangi bir yerden kolayca kapatabilirsiniz. Enerji sarfiyatını düşüren, güvenliği arttıran akıllı ev sistemleri sayesinde yaşam daha konforlu hale gelmektedir.

04.09.2019 16:31 | Güvenlik Kamera Sistemleri

İP kamera, teknik donanımlarının yanı sıra pratik bir kuruluma sahip olması nedeni ile de dikkat çekiyor. İP kamera, elde ettiği görüntüyü dijital ortama aktarabilen bir özelliğe sahiptir. Bu fonksiyon sayesinde internet ağının bulunduğu her yere elde ettiği görüntüyü gönderebiliyor. Böylece veri akışı konusunda da güvenlik kamerası ile sorun yaşanmamaktadır. İP güvenlik kamerası aynı zamanda, istediğiniz veriyi kısa süre içerisinde bulmanıza da olanak tanıyor. Bu da veri analizini daha kolay bir hale getiriyor. Siz de kamera sistemleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz deneyimli ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

04.09.2019 15:36 | Bebek Güvenlik Sistemleri

Bebek telsizi sayesinde anneler artık çok daha rahat, bebekler de güvende. Bebek telsizi sayesinde bebeğinizi güvenle takip etmek için sadece telsizlerden birine ihtiyacınız var. İki telsiz halinde gönderilen dinleme cihazlarının birini bebeğin uyuduğu odaya koyabilir, diğerini yanınıza alabilirsiniz. Böylelikle bebeğiniz her ağladığında veya ses çıkardığında anında haberdar olabilirsiniz. www.f5market.com/ üzerinden satın alabileceğiniz bebek telsizleri sayesinde günün büyük bölümünde rahat edebilirsiniz.

04.09.2019 15:20 | Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik kameralarının kurulumunda kabloların açıkta olması sistemin güvenlik zafiyetini oluşturmakta ve düzenek maliyetini artırmaktadır. Bu sebeple internetsiz kablosuz kamera sistemleri çoğunlukla tercih ediliyor. Kablosuz internetsiz güvenlik kameraları MPEG ya da MJPEG formatında radyo dalgaları ile 100 metreye kadar sinyal gönderebilen, görüntü ve ses aktarımı yapabilen güvenlik kameralarıdır. Kablosuz aktarım için 3G, wi-fi ve wimax gibi iletişim teknolojilerini kullanırlar. Kablolu ve internetli güvenlik kameralarında her alıcıya ayrı kablo çekilirken, internetsiz kablosuz kameralar da birden fazla noktaya görüntü gönderebiliyor. Kablosuz olduğu için, esnek montaj yer seçimi ve değişimi açısından, kurulması ve taşınması açısından büyük rahatlık sağlar. Bu özellik güvenlik tehditleri değişen mekânlar da, kiralık mekânlarda kullanım için idealdir. Karmaşık ve komplike kurulum aşamaları, yanlış alarm, kısa batarya ömrü, bulut ağlarına zorunlu abonelik ve kötü görüntü kalitesi güvenlik kameralarının en büyük sorunudur.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu