Tüm Güvenlik ihtiyaçlarınıza Tek Elden Çözüm

Bebek kamera ve telsiz sistemleri

MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI
Sipariş İçin (0)543 446 2 888
Satış Fiyatı

216,97 TL

Sipariş İçin (0)543 446 2 888
Satış Fiyatı

372,68 TL

Sipariş İçin (0)543 446 2 888
Satış Fiyatı

527,11 TL

Sipariş İçin (0)543 446 2 888
Satış Fiyatı

267,86 TL

Sipariş İçin (0)543 446 2 888
Satış Fiyatı

529,65 TL

Sipariş İçin (0)543 446 2 888
Satış Fiyatı

778,54 TL

Sipariş İçin (0)543 446 2 888
Satış Fiyatı

474,82 TL

Bebek Güvenlik Sistemleri

             Bebeklerin güvenliği, ciddi bir konudur. Onları kazalardan korumak, size ihtiyaç duyduğu anda yanında olmak, hayli değerlidir. Günümüzde bu amaçlarla kullanılan bebek güvenlik sistemleri, birçok farklı işleve sahiptir. Çeşitli ürünlerden oluşan bu sistemler, bebekleri her an gözlemleme açısından önemli fonksiyonlar sunmaktadır. Bu kategori başlığında, çağımızın teknolojisine sahip birçok ürünü inceleyebilirsiniz....

 Bebek Kameraları
             Bebeklerin odasına yerleştirilecek olan kameralar, onları her an gözlemlemek adına önem taşımaktadır. Hatta bu kameralar, bebeğiniz bakıcı ile kaldığı zaman da güvenlik sağlamaktadır. Siz evde olmasanız bile bebeğinizin bakımı hakkında her şeyin doğru yapıldığından bu cihazlar sayesinde emin olabilirsiniz. Bu kameralar, kablolu ve kablosuz olmak üzere farklı nitelikler taşırlar. Evdeki internet ağına bağlanabilen kameralar sayesinde, evinizi sürekli olarak gözlemleme fırsatı elde edebilirsiniz. Bu sayede bebeğinizin bakıcısını kontrol edebilir, evde her şeyin yolunda olduğundan emin olabilirsiniz. Kameraları bebeğinizin odasına veya evin istediğiniz her bölümüne ayrı ayrı yerleştirebilirsiniz. Yüksek çözünürlüğe sahip olan bu ürünler, mükemmel bir görüntü kalitesine sahiptir. Kameraların modellerine göre gece görüş desteği, hareket algılama gibi kabiliyetleri bulunmaktadır. Bu başlık altında size sunulan bebek güvenlik sistemleri estetik görünümlü ve pratik kullanıma sahip ürünleri içermektedir. Uygun fiyat aralığına sahip bu kameraları, gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 Bebek Telsizleri
             Bebek telsizleri günümüzde bebek güvenlik sistemleri arasında sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Bu telsizler, bebeklerin bakımının kolaylıkla sağlanmasını hedeflemektedir. Bebeğinizin size ihtiyaç duyduğu anda, sesini duymanıza yardımcı olan telsizler aynı zamanda zamanlayıcı özelliği taşımaktadır. Telsizlerde bulunan zamanlayıcı, ayarlandığında sizi uyararak bebeğin beslenmesi, altının değiştirilmesi gibi rutinlerin zamanında yapılmasına yardımcı olmaktadır. Hatta bu üstün nitelikli cihazlar sayesinde oda sıcaklığını kontrol edebilir, dilediğiniz her detaya ait bildirimleri anında alabilirsiniz. Telsizlerde mevcut bulunan bir diğer özellik de melodi çalabilme niteliğidir. Bebeğiniz uykuya dalarken çalan bu melodiler, birçok farklı türe sahiptir. Bu telsizler aynı zamanda bebeğinizin yanında olmadığınız anlarda ona sesli yanıt vermenizi sağlamaktadır. Böylelikle bebeğinizin sizin sesinizi duyup, sakinleşmesi mümkün kılınır. Üstün nitelikler sunan bu bebek güvenlik ürünlerini bu başlıkta inceleyebilir, indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Devamını Oku

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu