Bilicra GPS Takipli Akıllı Çocuk Saati - F5Market , Güvenlik Kamerası - IP Kamera Sistemleri Set Fiyatları ve Kablosuz Kamera Fiyatları | F5Market , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Bilicra GPS Takipli Akıllı Çocuk Saati - F5Market , Güvenlik Kamerası - IP Kamera Sistemleri Set Fiyatları ve Kablosuz Kamera Fiyatları | F5Market , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

Bilicra GPS Takipli Akıllı Çocuk Saati

Satış Fiyatı 433,93 TL
KDV: %18 ÜRÜN KODU: Bilicra0001 STOK DURUMU : Sorunuz Markası :Bilicra
icon
Renk Seçiniz
Mavi Siyah - Beyaz
Bilicra GPS Takipli Akıllı Çocuk Saati 
Çocuk GPS Takip Saati
Bilicra akıllı çocuk gps takip saati, çocuğunuzla konuşmanızı ve onun nerede olduğunu görmenizi sağlayan dünyanın en küçük GPS takip sistemidir. GPS uyduları yardımıyla çocuğunuzun nerede olduğunu android ve ios uyumlu mobil uygulama ile an be an görüntüleyebilirsiniz.
 
Telefonla Konuşma
Çocuk gps takip saati içinde bulunan SIM kartı sayesinde çocuğunuzu telefonla arayabilirsiniz. Ayrıca çocuk GPS takip saati üzerinde bulunan iki düğme sayesinde çocuk, annesini veya babasını istediği zaman arayabilir.
Çocuk GPS takip saati uygulama üzerinden belirlenen telefon numaraları harici gelen aramalara cevap vermez.GPS ve GSM teknolojileri sayesinde android telefonunuzla, tabletinizle veya iphone/ipad’inizle çocuğunuzun nerede olduğunu harita üzerinde izleyebilir, geçmişte nerelerde gezmiş görebilirsiniz.
 
Acil Durum
Acil durumlarda, SOS düğmesi 3 saniye basılı tutulursa, “Acil Durum Modu” devreye girecek. Bu durumda çocuk GPS takip saati üzerinden birinci GSM numarasını arayacaktır. Cevap yoksa ikinci GSM numarasını arar. çocuk GPS takip saati, başarılı olana kadar tüm kayıtlı numaraları ikişer kez arar. Belirlenen numaralara o an bulunan konum bilgisi SMS olarak gönderilir ve mobil uygulama üzerinden bilgilendirme yapar.
 
Güvenli Bölge
Akıllı bölge kontrolü özelliğini kullanarak güvenli bölge tanımlayabilirsiniz. Böylece güvenli bölgenin dışına çıkıldığında yada güvenli bölgeye geri dönüldüğünde mobil uygulama ile bilgilendirilirsiniz.
Takip Sisteminde 5 adet Güvenli Bölge oluşturulabilir. Saat, bu çembere girerken ya da çıkarken, sizi bilgilendirir. Örneğin okulu gösteriyor ise çizdiğiniz çember, cihazınız (çocuğunuz), okula girerken ya da okuldan çıkarken sistem sizin bilgi sahibi olmanızı sağlıyor.
 
Anlık Görüntüleme
Saatinize sim kartı takmanızla birlikte mobil harita uygulaması üzerinden anlık olarak konum takibi yapmaya başlarsınız. Gps Takip Saatiniz hareket halindeyse, hız bilgisini de mobil uygulama üzerinden görüntülersiniz.
 
Geçmiş
Çocuğunuzun, 3 saat önce, dün ya da geçen hafta gibi geçmişe dönük nerelere gittiğini, hızlarıyla beraber öğrenebilirsiniz. ‘Geçmiş’’ düğmesini tıklayıp ve zaman aralığı bilgilerini girmeniz yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan yeni ekran size, girmiş olduğunuz zaman diliminde cihazınızla ilgili konum ve hız bilgilerini sunuyor olacak.
 
Dokunmatik Ekran Akıllı Çocuk Saati
  • Sarj süresi 1.5 Saat
  • Kullanım süresi 24 ile 72 saat arası
  • Konum izleme
  • S.O.S butonu
  • Ayak izi
  • Sanal Bariyer
  • Telefon – 15 Kişi ile telefon görüşmesi
  • Saat çıkarıldı uyarısı
  • Uzaktan Dinleme
 
 
* Ürün özellikleri ve görselleri üretici firmadan tedarik edilmiştir.

       

  

MERT TOKGÖZ

Beklentilerin üstünde
8.7.2019 09:54:29

MERT TOKGÖZ :   saati hem telefon gibi kullanabiliyorsunuz hem de anlık takip yapabiliyorsunuz. Birçok fonksiyonu var. Çocuk güvenliği için birebir. Hızlı teslimat ve kapalı faturalı ürün.

Stok Kodu : Bilicra0001
Stok Miktarı : Sorunuz
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X