Tüm Güvenlik ihtiyaçlarınıza Tek Elden Çözüm
MARKALAR
STOK DURUMU
FİYAT ARALIĞI

HD Güvenlik Kamerası Setleri

F5market.com kullanımı kolay ve birbirine tümüyle entegre ahd kamera setleri sunmaktadır. Tüm parçaların uyumluk kontrolünden geçilmiş ihtiyaca göre özel olarak oluşturulan bu setlerin içeriği dinamik olarak değiştirilebilmektedir. Tamamen özgün olarak oluşturulan 1 li kamera setlerinden 16 lı kamera setine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Eviniz ve işyerinizin güvenliğini sağlamada en büyük yardımcınız olacak bu ürünleri set olarak daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. Dilerseniz 2 MP  güvenlik kamerası setleri dilerseniz 5 mp güvenlik kamera setlerini seçimini yapıp isteğinize göre yapılandırma imkanı sunuyoruz. Gelişmiş varyant modellerimiz ile 7x24 çalışabilen ve resmi distribütör garantili diskler , her türlü testlerden başarı ile geçmiş CCTV kablolar , Kamera adaptörleri ve konnektör elemanlarını set içeriğinden seçenek olarak satınalabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Set İçerikleri

Genel olarak setlerimiz AHD  kamera 2 mp çözünürlüğe sahip 3,6 mm lens bulunan garantili ürünlerden oluşmaktadır. İhtiyacınıza göre bu ürünlerin bir kısmını bullet ( dış ortam ) Dome ( iç ortam ) olarak düzenleyip sipariş geçebilirsiniz. Satınalmayı düşündüğünüz yada ihtiyaç duyduğunuz kamera sayısına göre aldığınız ürüne birebir uyumlu ve garantili DVR kayıt cihazları otomotik olarak sisteme entegre edilmiş olur. Güvenlik kamera Set lerimizde bulunan DVR kayıt cihazlarının hepsi ücretsiz mobil uygulama android ve ios yazılımı mevcuttur. İstediğiniz kayıt süresine göre güvenlik kamerası setlerimizin içeriğinde bulunan güvenlik disk lerini değiştirebilirsiniz. 

Güvenlik Kamerası Setlerin Garantisi

Güvenlik Kamera setlerimizdeki tüm aktif ürünleri 2 yıl distribütör garantisi altındadır. Her hangi sorunda ürünleri tarafımıza yada dilerseniz üretici firmaya gönderebilirsiniz. 

 

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu